Ogłoszenie

Wszyscy zobaczyc w Wątek Wzór karty postaci i na końcu przeczytac i zedytowac swoją karte.

#1 2008-02-01 12:14:58

kankuro

Jounin

Zarejestrowany: 2008-01-24
Posty: 39
Punktów :   
Keke genkai: Suihogan

Klan Haosu

Zajmujemy sie skłucaniem wiosek. nasze główne atuty to wiele kinjutsu, fuujinjutsu oraz taijutsu


Jutsu Klanowe:
http://www.senpuu.net/fotki/tech/juin.gif
Juin jutsu-Jest to technika, polegająca na zostawianiu pieczęci, która daję wielką moc. Orochimaru wgryza się w swoją ofiarę i tuż przy śladzie ugryzienia pojawiają się trzy łezki. Szansa na przeżycie wynosi 1/10. Tylko niektórym udało się przed nią obronić. Tych, którzy ulegli pieczęci można nazywać niewolnikami Orochimaru. Ów pieczęć posiada dwa poziomy. Pierwszy dodaje niesamowitej energii, ale na ciele pojawiają się dziwne znaki. Druga doprowadza osobę do metamorfozy. Po przemianie prawie nie przypomina osoby, z którą się walczyło jeszcze kilka minut temu.,
http://www.senpuu.net/fotki/tech/fuuinka.jpg
Fuuinka Koui-Technika pieczętująca pozwalająca wykonawcy zapieczętować pozostałość po jakimś bardzo mocnym jutsu. Po zapieczętowaniu ninja zwija zwój, który później może użyć w walce.,
http://www.senpuu.net/fotki/tech/fuuja_houin.jpg
Fuuja Houin-Jest to jedna z technik pieczętujących (FuuinJutsu), która służy do kontroli Juin (przeklęte pieczęci). Przed wykonaniem tej techniki użytkownik (czyli Kakashi) rysuje na ziemi dwa okręgi i kładzie ofiarę w samym centrum (w naszym wypadku był to Sasuke). Następnie wykonujący jutsu pisze zawartość Fuuja Houin po ciele ofiary zaczynając od miejsca, gdzie znajduje się cursed seal. Pieczęć pisana jest krwią użytkownika. Następnie użytkownik wykonuje kombinacje pieczęci ręcznych i kładzie rękę na Juin. W tym momencie napisana przez wykonującego jutsu pieczęć zaczyna wnikać w tą starą, tworząc na niej koło, która ogranicza moc oraz aktywność przeklętej pieczęci.,
http://www.senpuu.net/fotki/tech/goguoufuuin.gif
Gogyou Fuuin-Technika, która została zastosowana na Naruto poczas walki z Orochimaru w Lesie Śmierci. Główną funkcją tego jutsu jest zablokowanie mieszania chakr. Głównie chodzi o chakre Naruto i Kyuubi'ego. Po użyciu tej techniki Naruto miał małe problemy z opanowaniem swojej chakry. Znakiem rozpoznawczym Goguoufuuin są znaki dookoła pieczęci, na której zostało jutsu zastosowane.
http://www.senpuu.net/fotki/tech/konoha%20senpuu.jpg
Konoha Senpuu-Bliźniaczy atak "Konoha Gouriki Senpuu". Jedyną różnicą jest to, że w tym wykonuje się tylko jeden obrót, przez co kopniak staje się słabszy. W zamian jego przygotowanie jest o wiele krótsze dzięki czemu można zaskoczyć przeciwnika.
Konoha Gouriki Senpuu-Jedno z podstawowych uderzeń Gai. Wraz z wieloma obrotami wysyła on bardzo silnego kopniaka w stronę przeciwnika. Atak niemal identyczny co Konoha Senpuu.
automatick reppuu- wielokrotne powturzenie reppuu tworzy wir podobny do kaiten z byakugana
http://www.senpuu.net/fotki/tech/Gofuu_Kekkai.jpg
Gofuu Kekkai-
Zaawansowana technika pieczętowania, dzięki której Akatsuki zamykało wejście do swojego głównego miejsca spotkań. Polega ona na rozmieszczeniu pięciu kartek ze znakiem „Kin” („Zakazane”) w znacznie oddalonych od siebie miejscach, w tym jednej na wejściu otoczonym ową barierą. Technikę można deaktywować tylko w jeden sposób – należy w tym samym czasie usunąć wszystkie pięć notek, inaczej nic się nie stanie. Przeważnie w pobliżu czterech z nich, rozmieszczonych w sporej odległości od tej przy wejściu, znajdują się specjalne pułapki. Mają one na celu wyeliminowanie intruza, zanim po wykonaniu zadania zdąży powrócić do swoich kompanów.
http://www.senpuu.net/fotki/tech/gogyo_kaiin.jpg
Gogyou Kaiin-Pieczętująca technika służąca do odpieczętowania Goguoufuuin i przywrócenia normalnego przepływu chakry między osobą a zapieczętowaną postacią (w naszym wypadku: Naruto i Kyubi).
http://www.senpuu.net/fotki/tech/Genryuu_Kyuu_Fuujin_[FuuinJutsu].jpg
Genryuu Kyuu Fuujin [FuuinJutsu]-Jest to technika używana przez lidera Akatsuki. Przed jej użyciem należy przywołuje on ogromny totem, będący kontenerem służącym do przechowywania Bijuu. Dzięki tej technice pieczętującej lider przy pomocy ośmiu innych członków organizacji może zamykać w posągu ogoniaste demony, bądź też wydobywać je z żyjących Jinchuuriki. Jest to sztuka niezwykle wysokiego poziomu, wymaga ona  bardzo dużych umiejętności w zakresie technik pieczętowania.

Offline

 

#2 2008-02-01 12:18:46

kankuro

Jounin

Zarejestrowany: 2008-01-24
Posty: 39
Punktów :   
Keke genkai: Suihogan

Re: Klan Haosu

czekam na akceptacje

Offline

 

#3 2008-02-02 22:33:39

Kimmimaro

Gość

Re: Klan Haosu

hmm jak akceptujesz to ja wbijam się;)

 

#4 2008-04-05 09:38:49

Daisuke

Genin

696509
Skąd: Nowy Sącz
Zarejestrowany: 2008-03-28
Posty: 19
Keke genkai: Hokkotsu Henke
Ranga: Uczeń Akademi
Doświadczenie: 275
Ulubiona postac z Naruto: Itachi Uchiha
WWW

Re: Klan Haosu

Witam !
I Wbijam Do Tego Klanu
Przykro Mi Kimmi Ale znów Jesteś na mnie Skazany


http://img521.imageshack.us/img521/2787/dnangelgif003ya0.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
tworzenie kilku katalogow ubuntu www.stars-world.pun.pl zawirowywacz spalin nr z plusa do samotnych kobiet Wzor prosby o widzenie